TAGB English Championships 2016
Results as they are received during the tournament.
BOYS BLACK HEAVY | |||
---|---|---|---|
1. T URWIN (LYT) | 2. J MOORE (NUN) | 3. S O'DELL (ELY) | 3. K FARQUHARSON (DUD) |
BOYS BLACK LIGHT | |||
1. L FRANCISCO (B-C) | 2. H GILLHAM (N-M) | 3. J BOYDELL (ELY) | 3. G MASON (CH5) |
BOYS BLACK MIDDLE | |||
1. N SAUNDERS (EA3) | 2. G BARDELL (CAN) | 3. M APPLEBY (HE1) | 3. A SINGH (WAL) |
BOYS BLACK PATTERNS | |||
1. N SAUNDERS (EA3) | 2. W ELLIS (MOL) | 3. S BIRCH (TAV) | |
BOYS BLACK PEEWEE | |||
1. L BYLES (FLI) | |||
BOYS BLUE HEAVY | |||
1. Z LUNN (W-B) | 2. D HYLAND (PEM) | ||
BOYS BLUE LIGHT | |||
1. M ALAKEL (GR1) | 2. T CLARKE (BR1) | 3. C MCCLOUD (NONE) | 3. A CAMERON (IRV) |
BOYS BLUE MIDDLE | |||
1. J RYAN (PE1) | 2. J MOLLOY (ATH) | 3. M KING (SO3) | 3. J MCMAHON (NONE) |
BOYS BLUE PATTERNS | |||
1. H SMITH (RO1) | 2. F AUGOUSTI (SHE) | 3. D ROBSON (CRS) | |
BOYS BLUE PEEWEE | |||
1. J SCOTT (FAK) | 2. J BROOM (BSE) | 3. T MORRIS (RUG) | 3. M PRATT (CH6) |
BOYS GREEN HEAVY | |||
1. L TUCKER (B-S) | 2. C MAWSON (L-S) | 3. B COE (RIN) | |
BOYS GREEN LIGHT | |||
1. A STEVENSON-FUENTES (BSE) | 2. J UNITT (G-G) | 3. D BAILEY (C-N) | 3. A HUANG-HODGES (LIC) |
BOYS GREEN MIDDLE | |||
1. O HEATH-JONES (MI1) | 2. O BROMLEY-HOLLEYOAKE (BRW) | 3. H GILMORE (LIC) | 3. K O'BRIEN-NOYES (DEV) |
BOYS GREEN PATTERNS | |||
1. A HUANG-HODGES (LIC) | 2. D TOWELL (EA3) | 3. W RUSSELL (BSE) | |
BOYS GREEN PEEWEE | |||
1. J THOMSON (IRV) | 2. M GRANT (GR1) | 3. F MORGAN (PO2) | 3. C RAINBIRD (CH9) |
BOYS GREEN TINY TOTS | |||
1. S GRAHAM (ELT) | 2. D SULLIVAN (D-P) | 3. D BRUNN (SHI) | 3. L BOTHA (BEB) |
BOYS RED HEAVY | |||
1. T HASAN (SHI) | 2. B PICKLES (MI1) | 3. T PRIOR (SHI) | 3. N HANSON (BA2) |
BOYS RED LIGHT | |||
1. B LIGHTFOOT (Y-E) | 2. H RUSSELL (K-L) | 3. Z LIGHTFOOT (Y-E) | 3. J REYNOLDS (LIC) |
BOYS RED MIDDLE | |||
1. T ADKINS (RET) | 2. S TAYLOR (BR7) | 3. Z MAXWELL (UDD) | 3. T HUTCHINSON (LEW) |
BOYS RED PATTERNS | |||
1. R STRICKLAND (POO) | 2. A LAILEY (KE1) | 3. T SCOTT (FAK) | |
BOYS RED PEEWEE | |||
1. T SCOTT (FAK) | 2. E COLES (BEB) | 3. S MCBRIDE (STW) | 3. W TAN (CAM) |
BOYS YELLOW HEAVY | |||
1. A COOK (NE1) | 2. M LEE (RUM) | 3. C FRANKLIN (CLE) | 3. H WHITE (M-D) |
BOYS YELLOW LIGHT | |||
1. D PRICE (CAN) | 2. C CANTON-SMITH (HER) | 3. A BENSON (Y-E) | 3. H BANHAM (DER) |
BOYS YELLOW MIDDLE | |||
1. C KIRK (WAR) | 2. J NOEL (YOR) | 3. F GRAY (NONE) | 3. O O'BRIEN-NOYES (DEV) |
BOYS YELLOW PATTERNS | |||
1. A SHAROV (AND) | 2. M CHUNG (HAR) | 3. E OSEBOR (RUG) | |
BOYS YELLOW PEEWEE | |||
1. A SHAROV (AND) | 2. R BLACK (UDD) | 3. D FARRELL (CH9) | 3. M CANTON-SMITH (HER) |
BOYS YELLOW TINY TOTS | |||
1. N RAPPELL (PO2) | 2. A MASON (HA2) | 3. J TAYLOR (HIN) | 3. Z ADAMS (LUD) |
CADET BOYS BLACK HEAVY | |||
1. A DAVIES (HOL) | 2. J INNES (CR4) | 3. B BANFIELD COOMBS (WAN) | 3. S CARNE (LYD) |
CADET BOYS BLACK LIGHT | |||
1. K SULLIVAN (PO2) | 2. B RAWLINSON (SO3) | 3. C PARKINSON (CH5) | 3. C MULGREW (PR2) |
CADET BOYS BLACK LT HVY | |||
1. J SIMPSON (WAR) | 2. J RUSSELL (K-L) | 3. G LEWIS (LIN) | 3. C FERRIE (PO2) |
CADET BOYS BLACK MIDDLE | |||
1. A JONES (EA3) | 2. A LI (D-P) | 3. C LAWRENCE (SOL) | 3. E CLARK (GRE) |
CADET BOYS BLACK PATTERNS | |||
1. A JONES (CH5) | 2. K WHITE (WE2) | 3. C FERRIE (PO2) | |
CADET BOYS BLU/RED HVY | |||
1. C DACE (NAI) | 2. J TOLFREE (BA6) | ||
CADET BOYS BLU/RED LIGHT | |||
1. A WHITE (YEO) | 2. T HALL (EA3) | ||
CADET BOYS BLU/RED LT/HVY | |||
1. J PERKINS (YEO) | 2. A STONEMAN (B-S) | ||
CADET BOYS BLU/RED MIDDLE | |||
1. J JONES (NE1) | 2. M JAGATIA (SHI) | 3. M HUDSON (FOU) | 3. M HUTTNER (SHR) |
CADET BOYS BLU/RED PATTERNS | |||
1. T HALL (EA3) | 2. O SIMON (N-H) | 3. J PERKINS (YEO) | |
CADET BOYS YEL/GRN HEAVY | |||
1. R REA (STU) | 2. A JOHANSSON (KUT) | 3. C BROWN (NUN) | |
CADET BOYS YEL/GRN LIGHT | |||
1. A GAZVANI (W-K) | 2. W RUSLING (SCU) | 3. P BARFORD (EPP) | |
CADET BOYS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. K SMITH (PEM) | 2. L SMITH (BLK) | 3. G CHALKNEY (BEN) | |
CADET BOYS YEL/GRN PATTERNS | |||
1. P BARFORD (EPP) | 2. A GAZVANI (W-K) | 3. J WHITBURN (NE1) | |
CADET GIRLS BLACK HEAVY | |||
1. C MCINTYRE (G-P) | 2. M REES (LUD) | 3. S O'BRIEN (LI2) | 3. A NEELAKANTAN (RUG) |
CADET GIRLS BLACK LIGHT | |||
1. E LAWRENCE (LIC) | 2. A FRANCISCO (B-C) | 3. I PRITCHARD (BEL) | |
CADET GIRLS BLACK MIDDLE | |||
1. M ASH (EXS) | 2. L STEVENSON (BEL) | 3. M LEVAN (PO2) | 3. S FOWLER (BI4) |
CADET GIRLS BLACK PATTERNS | |||
1. A NEELAKANTAN (RUG) | 2. M LEVAN (PO2) | 3. L STEVENSON (BEL) | |
CADET GIRLS BLU/RED HEAVY | |||
1. K MIELCAREK (LOU) | 2. R COOMBES (CAE) | 3. H DAVIES (PO2) | 3. J JAIN (PO1) |
CADET GIRLS BLU/RED LIGHT | |||
1. T ANDERTON (PE2) | 2. G SALKELD (SHE) | ||
CADET GIRLS BLU/RED MIDDLE | |||
1. E FOX (S-F) | 2. M REED (BRW) | ||
CADET GIRLS BLU/RED PATTERNS | |||
1. E FOX (S-F) | 2. T ANDERTON (PE2) | 3. K MIELCAREK (LOU) | |
CADET GIRLS YEL/GRN HEAVY | |||
1. R COLE-AKANNI (BR7) | 2. E MOSELEY (ST2) | ||
CADET GIRLS YEL/GRN PATTERNS | |||
1. R COLE-AKANNI (BR7) | 2. E MOSELEY (ST2) | ||
EXEC LADIES BLACK HEAVY | |||
1. D HILL (GIL) | 2. E ARMS (WAL) | 3. M DUFFY (UDD) | 3. R STYLES (BR7) |
EXEC LADIES BLACK LIGHT | |||
1. M POWER (HOL) | 2. S BUTLER (SUT) | 3. J FARMER (ST6) | |
EXEC LADIES BLACK MIDDLE | |||
1. I GUY (SHI) | 2. R JONES (WAR) | 3. M KEELER (M-K) | 3. S BAILEY (GIL) |
EXEC LADIES BLU/RED HEAVY | |||
1. A HARDY (K-L) | 2. K ROCHE (BOU) | 3. T VALLER (KID) | 3. K CAMERON (IRV) |
EXEC LADIES BLU/RED LIGHT | |||
1. A BYLES (BGT) | |||
EXEC LADIES BLU/RED MIDDLE | |||
1. K MOORE (NUN) | 2. S KEWLEY-SMITH (CRS) | 3. F ARNOLD (C-G) | 3. K CRAWFORD (CO3) |
EXEC LADIES YEL/GRN HEAVY | |||
1. J LALLY (KDG) | 2. S WALLACE (STE) | 3. S HARDWICK (EA3) | |
EXEC LADIES YEL/GRN LIGHT | |||
1. V HULL (BLK) | |||
EXEC LADIES YEL/GRN MIDDLE | |||
1. J PAIGNTON (PO2) | 2. J CANTON-SMITH (HER) | 3. V WILFRED (BAR) | 3. H KENNEDY (DAV) |
EXEC MENS BLACK HEAVY | |||
1. P WESTON-RILEY (COR) | 2. R BROMAGE (NUN) | 3. C GODDEN (KE1) | 3. R DAVIES (LEI) |
EXEC MENS BLACK LIGHT | |||
1. A JAGATIA (SHI) | 2. K TAN (CAM) | 3. A WHEELDON (DON) | 3. J ASTON (SUT) |
EXEC MENS BLACK MIDDLE | |||
1. R RUSSELL (LYT) | 2. P MCCARNEY (UTT) | 3. G LEWIS (LEI) | 3. P BALL (LIC) |
EXEC MENS BLU/RED HEAVY | |||
1. A FORBES (HA2) | 2. K MCDONNELL (KIL) | 3. J CLEMENTS (CA5) | 3. C GOODYER (ALC) |
EXEC MENS BLU/RED LIGHT | |||
1. C MORRIS (N-C) | 2. P SEDDON (KI2) | 3. S RANDALL (STE) | 3. R LAMBERT (CH6) |
EXEC MENS BLU/RED MIDDLE | |||
1. N REED (EME) | 2. D SMITH (RAW) | 3. M BARFORD (EPP) | 3. S BAILEY (SIL) |
EXEC MENS YEL/GRN HEAVY | |||
1. H WHITE (KIL) | 2. M SEYMOUR (ELY) | 3. L WILLIAMS (CHA) | 3. J GUTTERIDGE (HA4) |
EXEC MENS YEL/GRN LIGHT | |||
1. N BARDEN (BRT) | |||
EXEC MENS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. J HUNT (RKM) | 2. A BOOTHBY (NONE) | 3. M SMITH (HER) | 3. M EDWARDS (B-S) |
GIRLS BLACK HEAVY | |||
1. A HOLLORAN (CRS) | 2. C WILLIAMS (VAL) | 3. I KOMARASINHA (WKT) | |
GIRLS BLACK LIGHT | |||
1. E RIMMER (WE1) | 2. P DELAFAILLE (PO1) | 3. L BUCHANAN (UDD) | 3. E CLEMENTS (PE2) |
GIRLS BLACK MIDDLE | |||
1. K TURLAND (NO3) | 2. E REES (LUD) | 3. C LORD (ELY) | 3. J SMITH (UDD) |
GIRLS BLACK PATTERNS | |||
1. Z FARQUHARSON (DUD) | 2. S LEVAN (PO2) | 3. A HOLLORAN (MAG) | |
GIRLS BLACK PEEWEE | |||
1. E LOVELL (EME) | |||
GIRLS BLUE LIGHT | |||
1. C MCGILL (NES) | 2. K GRANT (GR1) | 3. P LINSDELL (BOU) | 3. L ELKIN (KDG) |
GIRLS BLUE MIDDLE | |||
1. G COLE (CWM) | 2. L NEALE (PO2) | 3. C ROCHE (TH4) | 3. S LEAR (EA3) |
GIRLS BLUE PATTERNS | |||
1. S LEAR (EA3) | 2. L JONES (EA3) | 3. K MILES (EAA) | |
GIRLS BLUE PEEWEE | |||
1. T WALL (C-B) | 2. G DEDMAN (BAN) | 3. M BOOTH (HON) | 3. C JONES (PO2) |
GIRLS GREEN LIGHT | |||
1. E HARRISON (CRS) | 2. E BRUCE (CRS) | 3. L SUZUKI (LIC) | 3. C MCKENZIE (IRV) |
GIRLS GREEN MIDDLE | |||
1. K BOLT-MORGAN (BR1) | 2. C MCKENZIE (IRV) | 3. R SANDLAND (MA5) | 3. I SCANNELL (STR) |
GIRLS GREEN PATTERNS | |||
1. R SANDLAND (MA5) | 2. L MORGAN (PO2) | 3. L SCRIVENS (CAE) | |
GIRLS GREEN PEEWEE | |||
1. L SCRIVENS (CAE) | 2. L MORGAN (PO2) | 3. G BROWN (EME) | 3. C TEAGLE (CH6) |
GIRLS GREEN TINY TOTS | |||
1. L JONES (PO2) | 2. S FITZGERALD (K-L) | 3. L LAW (HOL) | 3. A MUNDAY (ELY) |
GIRLS RED HEAVY | |||
1. S SHARP (Y-E) | 2. C HARRISON (PE1) | 3. R ASHMORE (BE3) | |
GIRLS RED LIGHT | |||
1. A COOMBES (CAE) | 2. C LANGFORD (PO2) | 3. A ELLIS (PO3) | 3. E LEACH (CH5) |
GIRLS RED MIDDLE | |||
1. C EASEY (ELY) | 2. C MORRIS (RUG) | 3. S PEARSON (PO2) | 3. N HIRST (SHE) |
GIRLS RED PATTERNS | |||
1. E LEACH (CH5) | 2. J LEVAN (PO2) | 3. E HIMS (EA3) | |
GIRLS RED PEEWEE | |||
1. A LIGHTFOOT (Y-E) | 2. F HIMS (EA3) | 3. E HIMS (EA3) | 3. A WILSON (TAU) |
GIRLS YELLOW HEAVY | |||
1. I FROGGATT (CH6) | 2. M SHIELDS (MEA) | ||
GIRLS YELLOW LIGHT | |||
1. A LEE (RUM) | 2. M WILLIAMS (CAR) | 3. S MAHMOOD (DAL) | 3. L ROSE (BU4) |
GIRLS YELLOW MIDDLE | |||
1. M ANWAR (WAL) | 2. G LOOKER (K-H) | 3. G PLANT (WA4) | 3. I ANWAR (WAL) |
GIRLS YELLOW PATTERNS | |||
1. S UNDERWOOD (PO2) | 2. R JONES (EA3) | 3. M HYSENI (WA4) | |
GIRLS YELLOW PEEWEE | |||
1. R JONES (EA3) | 2. K KWOK (GR1) | 3. S KNAPP (EXS) | 3. H MCVEY (DEV) |
GIRLS YELLOW TINY TOTS | |||
1. S UNDERWOOD (PO2) | 2. R NAGHOJ (BR1) | 3. G KINSELLA-MAHER (BLK) | 3. R RUSSELL (LYT) |
LADIES BLACK HEAVY | |||
1. H BRACKEN (KIL) | 2. K FRANKS (CAL) | 3. K BOLT-MORGAN (BR1) | 3. A TRUESDALE (NONE) |
LADIES BLACK LIGHT | |||
1. V JONES (NOR) | 2. A CARDALL (K-L) | 3. H AUDUS-NORMAN (SOL) | 3. K LAIRD (CO8) |
LADIES BLACK LIGHT HEAVY | |||
1. I EVANS (RHI) | 2. C SEARLE (BU4) | 3. C QUINN (UDD) | 3. C PEARSON (PE2) |
LADIES BLACK MIDDLE | |||
1. A CLAY (NONE) | 2. J BOYLE (NONE) | 3. F OVER (NONE) | 3. G DUNCAN (NONE) |
LADIES BLACK PATTERNS 1ST DAN | |||
1. I GUY (SHI) | 2. C BERNA (TAV) | 3. T STITT (LIC) | |
LADIES BLACK PATTERNS 2ND/3RD DAN | |||
1. C PEARSON (PE2) | 2. C OURY (WKT) | 3. A CLAY (RKM) | |
LADIES BLACK PATTERNS 4TH DAN | |||
1. A TRUESDALE (CH5) | 2. N SIMPSON (FLI) | 3. P JAAFAR (CWM) | |
LADIES BLUE HEAVY | |||
1. T CURRIE (BIS) | 2. M AFZAL (PO1) | ||
LADIES BLUE LIGHT | |||
1. S COCKBILL (W-B) | 2. I SUZUKI (LIC) | 3. P WHITE (YEO) | |
LADIES BLUE LIGHT HEAVY | |||
1. C ROGERS (BOU) | 2. J GRIFFIN (PO2) | 3. L EVANS (DEE) | 3. J KIRK (WAR) |
LADIES BLUE PATTERNS | |||
1. S KEWLEY-SMITH (CRS) | 2. L EVANS (DEE) | 3. A BYLES (BGT) | |
LADIES FOOT DESTRUCTION | |||
1. N LINE (SO1) | |||
LADIES GREEN HEAVY | |||
1. V MCMANN (WA4) | |||
LADIES GREEN LIGHT | |||
1. S ANDERTON (ORM) | 2. R SAKHABUTDINOVA (BRI) | ||
LADIES GREEN LIGHT HEAVY | |||
1. A LAW (HOL) | 2. Y ALTHOFI (BE3) | 3. E SCHOFIELD (B-S) | |
LADIES GREEN MIDDLE | |||
1. G SMITH (PE2) | 2. S MILNER-SIMONDS (BUR) | 3. A WILLIAMS (DEE) | |
LADIES GREEN PATTERNS | |||
1. S ANDERTON (ORM) | 2. G SMITH (PE2) | 3. R SAKHABUTDINOVA (BRI) | |
LADIES HAND DESTRUCTION | |||
1. T MCKENZIE-GRAHAM (CRO) | |||
LADIES RED HEAVY | |||
1. M CAMBRIDGE (RU3) | 2. K MASON (BE3) | 3. M GIDDINGS (S-E) | 3. J BARKER (YA1) |
LADIES RED LIGHT | |||
1. B HARBUT (BIR) | 2. N BAGTREE (WAP) | 3. J SELDON (PO3) | |
LADIES RED LIGHT HEAVY | |||
1. N ZAFAR (HUD) | 2. L WOOLFORD (GIL) | 3. J REED-YANG (TIV) | 3. L WARING (OL1) |
LADIES RED MIDDLE | |||
1. C ABBOTT (BIS) | 2. S PROCTOR (BR4) | 3. G YOUNG (BIS) | |
LADIES RED PATTERNS | |||
1. J REED-YANG (TIV) | 2. D CHESSUM (BI4) | 3. C ABBOTT (BIS) | |
LADIES YELLOW HEAVY | |||
1. A GALVIN (STR) | 2. H WILLIAMS (EA3) | 3. E HARRIS (DEE) | 3. C LANGAN (EA3) |
LADIES YELLOW LIGHT HEAVY | |||
1. C MORRISON (BR3) | 2. E BRADLEY (SHW) | 3. R GOSLING (SHW) | |
LADIES YELLOW MIDDLE | |||
1. L ROSE (BU4) | 2. M SMITH (RU3) | 3. J BYCZEK (NOT) | 3. K HORTON (SHW) |
LADIES YELLOW PATTERNS | |||
1. R ELBOUKILI (EA3) | 2. A PAGINTON (PO2) | 3. R GOSLING (SHW) | |
MENS BLACK FLY | |||
1. C BETTY (PO2) | 2. A LUSK (NONE) | 3. A MACDONALD (G-P) | 3. G EDWARDS (RHI) |
MENS BLACK HEAVY | |||
1. W VICE (CRS) | 2. T CHOW (SOL) | 3. D JAMES (PON) | 3. J ROWLEY (WAL) |
MENS BLACK LIGHT | |||
1. J MAY (NAN) | 2. D HAND (EDI) | 3. J SULLIVAN (PO2) | 3. K KENNEDY (GR1) |
MENS BLACK LIGHT HEAVY | |||
1. J REED (KIL) | 2. G DUNLOP (IRV) | 3. M CLARK (NONE) | 3. O WESTON-RILEY (COR) |
MENS BLACK MIDDLE | |||
1. D MOFFAT (PE1) | 2. DQ | 3. D MOFFAT (PE1) | 3. C BAINS (BRA) |
MENS BLACK PATTERNS 1ST DAN | |||
1. M MOORE (W-D) | 2. R BARTHOLOMEW (LIC) | 3. J SULLIVAN (PO2) | |
MENS BLACK PATTERNS 2ND/3RD DAN | |||
1. T OWEN-JONES (RHI) | 2. A MCCOLL (CRS) | 3. E PHIRI (AND) | |
MENS BLACK PATTERNS 4TH DAN | |||
1. R JONES (TAR) | 2. D PEARCE (NE5) | 3. D SHILLABEER (SHW) | |
MENS BLACK WELTER | |||
1. S FREW (NONE) | 2. L METCALF (MI1) | 3. T OWEN-JONES (RHI) | 3. A WESTON-RILEY (COR) |
MENS BLUE HEAVY | |||
1. G HALL (FLE) | 2. Z STATTER (SHI) | ||
MENS BLUE LIGHT | |||
1. D SMITH (SHI) | 2. L PORTER (DUD) | ||
MENS BLUE MIDDLE | |||
1. D SAKELD (SHE) | 2. M MAHMOOD (NAI) | 3. T DAVIES (W-B) | 3. P BRUNN (SHI) |
MENS BLUE PATTERNS | |||
1. G HALL (FLE) | 2. H MARSHALL (GRA) | 3. J CLEMENTS (CA5) | |
MENS BLUE WELTER | |||
1. P KING (SO3) | 2. R KIRBY (K-L) | 3. H MARSHALL (GRA) | 3. S MONSON (LEW) |
MENS FOOT DESTRUCTION | |||
1. D JAMES (PON) | |||
MENS GREEN HEAVY | |||
1. L DWYER (RKM) | 2. N HANCOCK (S-M) | ||
MENS GREEN LIGHT | |||
1. G DIXON (HER) | |||
MENS GREEN MIDDLE | |||
1. J BATTERBEE (OSW) | 2. J EDMONDSTON (CRS) | ||
MENS GREEN PATTERNS | |||
1. G DIXON (HER) | 2. A BARRAND (PO2) | 3. J TENNISON (BSE) | |
MENS GREEN WELTER | |||
1. M ROBERTS (STU) | |||
MENS HAND DESTRUCTION | |||
1. A FARR (MON) | |||
MENS RED HEAVY | |||
1. I KERRUISH (NOT) | 2. N ROSE (ALC) | 3. D STOKES (G-T) | 3. J MAXWELL (UDD) |
MENS RED LIGHT | |||
1. M HARRISON (RUG) | 2. C WEBB (MEA) | 3. P DEC (THU) | |
MENS RED MIDDLE | |||
1. M HOUSTON (MA2) | |||
MENS RED PATTERNS | |||
1. M HARRISON (RUG) | 2. K HIMS (EA3) | 3. J KEELING (MOL) | |
MENS RED WELTER | |||
1. G MORRIS (SHE) | 2. G BORER (BU2) | 3. A DAVIES (WE3) | 3. A PAGE (BE3) |
MENS YELLOW HEAVY | |||
1. I EARLE (BEB) | 2. S BOYCE (PO3) | 3. M SMALL (K-H) | 3. R CASTELLANOS (RUG) |
MENS YELLOW LIGHT | |||
1. H RAMESHBABU (NO3) | 2. J MATTHEWS (HE1) | 3. A COOPER (BEN) | 3. P MADIGAN (LIC) |
MENS YELLOW MIDDLE | |||
1. D HASSAN (W-B) | 2. M BALCER (EXS) | 3. O DOMANSKI (HER) | 3. R CHAMBERLAIN (BRW) |
MENS YELLOW PATTERNS | |||
1. K VINCE (RUG) | 2. M RODRIGUEZ-CASTELLANOS (RUG) | 3. J UNDERWOOD (PO2) | |
MENS YELLOW WELTER | |||
1. H DUONG (NOR) | 2. J HILL (LET) | 3. B CHAMPANERI (SHI) |
Page last updated at 15/03/2016 21:36:05