TAGB British Championships 2015
Results as they are received during the tournament.
BOYS BLACK HEAVY | |||
---|---|---|---|
1. D MILNE (LL1) | 2. J HAGGART (EDI) | 3. A KIDD (SO1) | 3. T MCKENZIE (SO1) |
BOYS BLACK LIGHT | |||
1. K FOWLER (BI4) | 2. G MASON (CH5) | 3. G MCGINN (LI2) | 3. F PATTMAN (CO8) |
BOYS BLACK MIDDLE | |||
1. C LAWRENCE (SOL) | 2. T DAVIES (PO2) | 3. J MOLINES (HAR) | 3. N SAUNDERS (EA3) |
BOYS BLACK PATTERNS | |||
1. N SAUNDERS (EA3) | 2. T DAVIES (PO2) | 3. W TAN (CAM) | |
BOYS BLACK PEEWEE | |||
1. L FRANCISCO (B-C) | 2. T TANNER (BRW) | 3. A ROTHWELL (BEB) | 3. D NUTT (AYR) |
BOYS BLUE HEAVY | |||
1. L PARSONS (HAV) | 2. G MANZIONE (RIP) | 3. T HASAN (SHI) | |
BOYS BLUE LIGHT | |||
1. C MCLEOD (C08) | 2. A CAMERON (IRV) | 3. J DAVIES (ELY) | 3. D CREASY (NES) |
BOYS BLUE MIDDLE | |||
1. A HOLMES (FOU) | 2. S BUTLER (CA5) | 3. D ABRANTES (WER) | 3. M WRIGHT (AUC) |
BOYS BLUE PATTERNS | |||
1. F AGOUSTI (SHE) | 2. D ABRANTES (WER) | 3. H SMITH (RO1) | |
BOYS BLUE PEEWEE | |||
1. D ASHLEY (HOL) | 2. J BROOM (BSE) | 3. C HAYDEN (WA4) | 3. J SCOTT (FAK) |
BOYS GREEN HEAVY | |||
1. Z LUNN (W-B) | 2. M SHARMA (BE2) | 3. S ROCKETT (YEO) | |
BOYS GREEN LIGHT | |||
1. C FERIMAN (MAI) | 2. A FUENTES-STEVENSON (BSE) | 3. C JONES (B-S) | 3. S SZTOR (CO8) |
BOYS GREEN MIDDLE | |||
1. L WITTS (C-B) | 2. O HEATH-JONES (MI1) | 3. D BEECHEY (CH9) | 3. R TAN (ELY) |
BOYS GREEN PATTERNS | |||
1. M ALAKEL (GR1) | 2. N WILLIAMS (CHA) | 3. T GRICE (CHA) | |
BOYS GREEN PEEWEE | |||
1. M GRANT (GR1) | 2. M FITZGERALD (K-L) | 3. D SMITH (B-S) | 3. S BALDYZER (BOU) |
BOYS GREEN TINY TOTS | |||
1. F MORGAN (PO2) | 2. S GRAHAM (ELT) | 3. A ALAKEL (GR1) | 3. H MILNE (LL1) |
BOYS RED HEAVY | |||
1. J BENNIE (EDI) | 2. A GURUNG (CO4) | 3. Y CHUDASAMA (SHI) | 3. R BROWN (PR2) |
BOYS RED LIGHT | |||
1. B LIGHTFOOT (Y-E) | 2. H RUSSELL (K-L) | 3. A ALI (BRA) | 3. Z LIGHTFOOT (Y-E) |
BOYS RED MIDDLE | |||
1. T HALL (EA3) | 2. B PICKLES (MI1) | 3. M MILES (MI1) | 3. E CASHMORE (TAU) |
BOYS RED PATTERNS | |||
1. A LAILEY (KE1) | 2. F FRENCH (KE1) | 3. H RUSSELL (K-L) | |
BOYS RED PEEWEE | |||
1. T SCOTT (FAK) | 2. W TAN (CAM) | 3. R BARKER (DEE) | 3. A BROWN (BAN) |
BOYS YELLOW HEAVY | |||
1. A COOK (NE1) | 2. M MLECZKO (NOT) | 3. C MAWSON (L-S) | |
BOYS YELLOW LIGHT | |||
1. O HAIDER (LAW) | 2. A HUANG-HODGES (LIC) | 3. H STOCKTON (CRS) | 3. H ROBEY (ATH) |
BOYS YELLOW MIDDLE | |||
1. H EDWARDS (B-S) | 2. L MANZIONE (RIP) | 3. J NOEL (Y-E) | 3. M LEE (RUM) |
BOYS YELLOW PATTERNS | |||
1. J VILLENA (SWA) | 2. H ROBEY (ATH) | 3. C MAWSON (L-S) | |
BOYS YELLOW PEEWEE | |||
1. J DOCHERTY (RAW) | 2. A HAIDER (LAW) | 3. C TAYLOR (KIN) | 3. S KHAN (BIS) |
BOYS YELLOW TINY TOTS | |||
1. F DALSTON (B-H) | 2. G WHITHEAD (LEI) | 3. R RAJPUT (SYS) | 3. J TAYLOR (HIN) |
CADET BOYS BLACK HEAVY | |||
1. M PRITCHARD (RUT) | 2. J TOTTY (NES) | ||
CADET BOYS BLACK LIGHT | |||
1. A JONES (EA3) | 2. K WHITE (WE2) | 3. L SMITH (CR4) | |
CADET BOYS BLACK LT HVY | |||
1. S VAN DER VEEN (NET) | 2. P MERCER (HAG) | 3. A DAVIES (WE3) | 3. J MCCARROL (ATH) |
CADET BOYS BLACK MIDDLE | |||
1. L MCCABE (UDD) | 2. A ATWAL (NOT) | 3. T BRITTAN (WIT) | 3. L STALEY (QUE) |
CADET BOYS BLACK PATTERNS | |||
1. M PRITCHARD (RUT) | 2. B NICHOLLS (WE3) | 3. K WHITE (WE2) | |
CADET BOYS BLU/RED HVY | |||
1. A ASKER (SHW) | |||
CADET BOYS BLU/RED LT/HVY | |||
1. R DONAVON (SWA) | 2. A DAVIES (WE3) | 3. R STANKO (S-F) | 3. C PALMER (THE) |
CADET BOYS BLU/RED MIDDLE | |||
1. B LENNART (NET) | 2. J JONES (NE1) | 3. I ALLISON (BRT) | 3. E WILSON (STW) |
CADET BOYS BLU/RED PATTERNS | |||
1. C PALMER (THE) | 2. A DAVIES (WE3) | 3. L BLAAUW (NET) | |
CADET BOYS YEL/GRN HEAVY | |||
1. J BRAMINSH (WIX) | |||
CADET BOYS YEL/GRN LIGHT | |||
1. A GAZANI (W-K) | 2. J JUDGE (TIP) | 3. W FEASEY (KE1) | |
CADET BOYS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. K SMITH (PEM) | |||
CADET BOYS YEL/GRN PATTERNS | |||
1. W FEASEY (KE1) | 2. A GAZANI (W-K) | ||
CADET GIRLS BLACK HEAVY | |||
1. A NEELAKANTON (RUG) | 2. M KIDD (SO1) | 3. B LLOYD (WHB) | 3. D ALLAN (E-N) |
CADET GIRLS BLACK LIGHT | |||
1. A FRANCISCO (B-C) | 2. I PRITCHARD (BEL) | ||
CADET GIRLS BLACK MIDDLE | |||
1. S VAN WIJK SHARYL (NET) | 2. L ROBERTSON (PE2) | 3. C MCINTYRE (G-P) | 3. J HOWELL (NE1) |
CADET GIRLS BLACK PATTERNS | |||
1. L ROBERTSON (PE2) | 2. A NEELAKANTAN (RUG) | 3. J HOWELL (NE1) | |
CADET GIRLS BLU/RED HEAVY | |||
1. K MIELCAREK (LOU) | 2. S OORLOG (NET) | 3. R FORBES (HA2) | 3. K CUMMINGS (SO1) |
CADET GIRLS BLU/RED LIGHT | |||
1. T ANDERTON (PE2) | 2. E SEWELL (K-L) | ||
CADET GIRLS BLU/RED MIDDLE | |||
1. J VAN DER VEE (NET) | 2. A MAZURENKO (CRE) | 3. S BRADSHAW (CH1) | |
CADET GIRLS BLU/RED PATTERNS | |||
1. R COOMBES (CAE) | 2. A DAVIES (SHR) | 3. A MAZURENKO (CRE) | |
CADET GIRLS YEL/GRN HEAVY | |||
1. B MACZAJ-COX (LEW) | 2. M ROBINSON (SO3) | 3. A JIMENEX CANIZARES (BR7) | |
CADET GIRLS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. T COX MACZAJ (LEW) | |||
CADET GIRLS YEL/GRN PATTERNS | |||
1. R COLE-AKANNI (BR7) | 2. T MACZAJ-COX (LEW) | 3. B MACZAJ-COX (LEW) | |
EXEC LADIES BLACK HEAVY | |||
1. D HILL (GIL) | 2. A EKEMA (NET) | 3. S DETHRIDGE (B-H) | 3. E ARMS (WAL) |
EXEC LADIES BLACK LIGHT | |||
1. J FARMER (HE1) | 2. S BUTLER (SUT) | 3. S WOLFE (BIS) | 3. S DENCH-SMITH (WA2) |
EXEC LADIES BLACK MIDDLE | |||
1. L ORFORD-MORGAN (NE1) | 2. J ANDERSON (EPP) | 3. M POWER (HOL) | 3. S BAILEY (GIL) |
EXEC LADIES BLU/RED HEAVY | |||
1. A HARDY (K-L) | 2. A COLLINS (KID) | 3. L SMEDLEY (BR7) | 3. J ADAMS (PON) |
EXEC LADIES BLU/RED LIGHT | |||
1. D HAMMIL (Y-E) | 2. A BYLES (BGT) | ||
EXEC LADIES BLU/RED MIDDLE | |||
1. F ARNOLD (C-G) | 2. I SOFER (CRA) | 3. L JOHNSON (EXM) | |
EXEC LADIES YEL/GRN HEAVY | |||
1. S SMITH (BUL) | 2. G MCWILLIAMS (UDD) | 3. J GRIFFIN (PO2) | 3. C MURPHY (SHI) |
EXEC LADIES YEL/GRN LIGHT | |||
1. V SUZUKI (LIC) | 2. D HEATH (A-G) | ||
EXEC LADIES YEL/GRN MIDDLE | |||
1. K MOORE (NUN) | 2. J PAGINTON (PO2) | 3. J CANTON-SMITH (HER) | |
EXEC MENS BLACK HEAVY | |||
1. P VAN WIJK (NET) | 2. K CHAHAL (PR2) | 3. M SHEILDS (MEA) | 3. C GRIMES (K-L) |
EXEC MENS BLACK LIGHT | |||
1. J ASTON (SUT) | 2. K TAN (CAM) | 3. G WOOD (HOR) | 3. N MISTRY (C-B) |
EXEC MENS BLACK MIDDLE | |||
1. S ROGERS (CH9) | 2. R RUSSELL (LYT) | 3. M JONES (WE3) | 3. D MOORE (NUN) |
EXEC MENS BLU/RED HEAVY | |||
1. R WRIGHT (AUC) | 2. I DOWNES (HAR) | 3. M PICKLES (MI1) | 3. M LEADER (BSE) |
EXEC MENS BLU/RED LIGHT | |||
1. B ELMAGBARI (L-W) | 2. P LEE (C-G) | 3. R LAMBERT (CH6) | 3. P SEDDON (KI2) |
EXEC MENS BLU/RED MIDDLE | |||
1. K HIMS (EA3) | 2. D SMITH (RAW) | 3. J CHANCE (KID) | 3. T ADAMS (PON) |
EXEC MENS YEL/GRN HEAVY | |||
1. K KNOPPEL (NET) | 2. J BIRD (LET) | 3. H WHITE (KIL) | 3. M SMITH (HER) |
EXEC MENS YEL/GRN LIGHT | |||
1. D MCDOWALL (C-B) | 2. P MADIGAN (LIC) | ||
EXEC MENS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. L ROBERTS (RUN) | 2. A JONES (HOL) | 3. M WELCH (LI2) | 3. J SMITH (HOL) |
GIRLS BLACK HEAVY | |||
1. A HOLLORAN (CRS) | 2. F CLIFTON (CRS) | 3. K STEVENS (BR7) | |
GIRLS BLACK LIGHT | |||
1. M LEVAN (PO2) | 2. S POOL (KIL) | 3. M PARSONSON (CRO) | 3. L BUCHANAN (UDD) |
GIRLS BLACK MIDDLE | |||
1. G PETTY (MI1) | 2. J SMITH (UDD) | 3. K GREWAL (COD) | 3. L MACDONALD (G-P) |
GIRLS BLACK PATTERNS | |||
1. M LEVAN (PO2) | 2. L DOWLER (NE1) | 3. S LEVAN (PO2) | |
GIRLS BLACK PEEWEE | |||
1. L GILLULEY (UDD) | 2. K POTTS (BEL) | ||
GIRLS BLUE HEAVY | |||
1. L JUDD (C-B) | |||
GIRLS BLUE LIGHT | |||
1. L MILNE (LL1) | 2. H CLEMENTS (PE2) | 3. M GERAGHTY (STN) | 3. K GRANT (GR1) |
GIRLS BLUE MIDDLE | |||
1. E DEMPSEY (PEM) | 2. S LEAR (EA3) | 3. E SINGLETON (MI1) | 3. L JONES (WI5) |
GIRLS BLUE PATTERNS | |||
1. F HIMS (EA3) | 2. E HIMS (EA3) | 3. C KELLY (MAG) | |
GIRLS BLUE PEEWEE | |||
1. F HIMS (EA3) | 2. A WINKOWSKA (RUG) | 3. E CARTER (GR1) | 3. C KELLY (MAG) |
GIRLS GREEN LIGHT | |||
1. E BRUCE (LIT) | 2. K IRVING (CAS) | 3. I MISTRY (C-B) | 3. K RICHARDSON (SCU) |
GIRLS GREEN MIDDLE | |||
1. E EARLE (PE2) | 2. K FROBISHER (MI1) | 3. A TAYLOR (BU4) | 3. R SANDLAND (MA5) |
GIRLS GREEN PATTERNS | |||
1. A SOBAINSKY (HA4) | 2. L JONES (EA3) | 3. E EARLE (BEB) | |
GIRLS GREEN PEEWEE | |||
1. L SCRIVENS (CAE) | 2. E CURRIE (PE2) | 3. F MCCAWLEY (UDD) | 3. M NOOR (YAR) |
GIRLS GREEN TINY TOTS | |||
1. L JONES (EA3) | 2. S DOEL (RH1) | 3. S FITZGERALD (K-L) | 3. A MUNDAY (ELY) |
GIRLS RED HEAVY | |||
1. L BRUIN-LISA (NET) | 2. S SHARP (Y-E) | ||
GIRLS RED LIGHT | |||
1. L REES (DEE) | 2. A COOMBES (CAE) | 3. M ADKINS (RET) | 3. C LANGFORD (PO2) |
GIRLS RED MIDDLE | |||
1. E RICHARDS (PE1) | 2. C EASEY (ELY) | 3. S PEARSON (PO2) | 3. T BRYANT (CIR) |
GIRLS RED PATTERNS | |||
1. J LEVAN (PO2) | 2. A COOMBES (CAE) | 3. E FOX (S-F) | |
GIRLS RED PEEWEE | |||
1. J LEVAN (PO2) | 2. K MCDONALD (CRS) | 3. T HEATH-JONES (MI1) | 3. A LIGHTFOOT (Y-E) |
GIRLS YELLOW HEAVY | |||
1. H THOMAS (RHY) | 2. M SHIELD (MEA) | 3. C SIMPSON (N-M) | |
GIRLS YELLOW LIGHT | |||
1. E HARRISON (CRS) | 2. K BLEASE (LI2) | 3. M MARINO (CA3) | 3. E LING (YEO) |
GIRLS YELLOW MIDDLE | |||
1. A MCLEOD (CO8) | 2. G PLANT (WAH) | 3. E SPINDLEY (K-H) | 3. G LOOKER (K-H) |
GIRLS YELLOW PATTERNS | |||
1. S UNDERWOOD (PO2) | 2. A SALWEY (LUD) | 3. H THOMAS (RHY) | |
GIRLS YELLOW PEEWEE | |||
1. R JONES (EA3) | 2. A LEE (RUM) | 3. L BIDWELL (CA3) | 3. H MCVEY (DEV) |
GIRLS YELLOW TINY TOTS | |||
1. E LEE (RUM) | 2. L LAW (HOL) | 3. A TANNER (BRW) | 3. K GAVIN-MILLEA (L-W) |
LADIES BLACK HEAVY | |||
1. K FRANKS (CAL) | 2. J DUNCAN (LAR) | 3. H BRACKEN (KIL) | 3. A MOLENBERG (NET) |
LADIES BLACK LIGHT | |||
1. V JONES (NOR) | 2. A CARDALL (SUT) | 3. K LAIRD (CO8) | 3. R WILLIAMS (VAL) |
LADIES BLACK LIGHT HEAVY | |||
1. I EVANS (RHI) | 2. C SEARLE (BU4) | 3. M DUFFY (UDD) | 3. R JOHNSON (EXM) |
LADIES BLACK MIDDLE | |||
1. A CLAY (RKM) | 2. G DUNCAN (LAR) | 3. N SIMPSON (FLI) | 3. K ELLIOT (CO8) |
LADIES BLACK PATTERNS 1ST DAN | |||
1. C BERNA (TAV) | 2. C QUINN (UDD) | 3. H AUDUS NORMAN (SOL) | |
LADIES BLACK PATTERNS 2ND/3RD DAN | |||
1. C PEARSON (PE2) | 2. H ROBERTS (W-K) | 3. C JO THAM (No Record) | |
LADIES BLACK PATTERNS 4TH DAN | |||
1. P JAAFAR (CWM) | 2. N SIMPSON (FLI) | 3. R FRANKS (UL-JI) | |
LADIES BLUE HEAVY | |||
1. L MACAULAY (B-S) | 2. R HINLEY (MOL) | 3. R MITCHELL (CO8) | 3. S NIXON (NDG) |
LADIES BLUE LIGHT | |||
1. S COCKBILL (W-B) | 2. A WILLIAMS (HOL) | 3. V SULLY (NE1) | |
LADIES BLUE LIGHT HEAVY | |||
1. T CURRIE (BIS) | 2. L WOODFORD (GIL) | 3. M HUTCHINSON (LEW) | |
LADIES BLUE PATTERNS | |||
1. C GRICE (CHA) | 2. A BYLES (BGT) | 3. E DAVIES (PO2) | |
LADIES FOOT DESTRUCTION | |||
1. L COX-McKENNA (AS2) | |||
LADIES GREEN HEAVY | |||
1. E CURRIE (WA4) | 2. V MCMANN (WA4) | 3. G BIRCH (TAV) | 3. A LAW (HOLT) |
LADIES GREEN LIGHT | |||
1. S ANDERTON (ORM) | 2. F LOVAT (UDD) | ||
LADIES GREEN LIGHT HEAVY | |||
1. S KELLY (MAG) | 2. O KACANOVA (MI1) | 3. A RAZAK (NOT) | |
LADIES GREEN PATTERNS | |||
1. S ANDERTON (ORM) | 2. V SUZUKI (LIC) | 3. J GRIFFIN (PO2) | |
LADIES HAND DESTRUCTION | |||
1. T McKENZIE-GRAHAM (CRO) | |||
LADIES RED HEAVY | |||
1. K BROWN (BU3) | 2. K MASON (BE3) | 3. D WHITEFORD (B-S) | 3. V CALEY (WIN) |
LADIES RED LIGHT | |||
1. D HODGES (BU3) | 2. S CHARLTON (LET) | 3. J SELDON (PO3) | |
LADIES RED LIGHT HEAVY | |||
1. N ZAFAR (HUD) | 2. A BANNON (WKA) | 3. J REED-YANG (TIV) | 3. L DOEL (RH1) |
LADIES RED MIDDLE | |||
1. K HACKING (GLW) | 2. K BONEY (GLW) | 3. K WEST (SWA) | 3. G YOUNG (CO8) |
LADIES RED PATTERNS | |||
1. J REED-YANG (TIV) | 2. L MACHEN (LEE) | 3. D CHESSUM (BI4) | |
LADIES YELLOW HEAVY | |||
1. S STOPPELS (NET) | 2. J BATHOLOMEW (LIC) | 3. Y SAVAGE (WA2) | |
LADIES YELLOW MIDDLE | |||
1. C MORRISON (BR3) | 2. G SMITH (PE2) | ||
LADIES YELLOW PATTERNS | |||
1. R ELBOUKILI (EA3) | 2. S SMITH (BUL) | 3. C MORRISON (BR3) | |
MENS BLACK FLY | |||
1. C BETTY (PO2) | 2. A MACDONALD (G-P) | 3. D SELLARS (BR1) | 3. G EDWARDS (RHI) |
MENS BLACK HEAVY | |||
1. W VICE (CRS) | 2. T CHOW (SOL) | 3. L NUGENT (UDD) | 3. J ROWLEY (WAL) |
MENS BLACK LIGHT | |||
1. M TWINE (NE1) | 2. A MCCOLL (CRS) | 3. V W SYLVIAN (NET) | 3. A WATT (PE3) |
MENS BLACK LIGHT HEAVY | |||
1. M CLARK (WIT) | 2. J WHITE (WE2) | 3. S FARKONDEKPOUR (EGG) | 3. R BARTHOLOMEW (LIC) |
MENS BLACK MIDDLE | |||
1. J REED (KIL) | 2. A PELSIS (No Record) | 3. D MOFFAT (PE1) | 3. S JAGATIA (SH1) |
MENS BLACK PATTERNS 1ST DAN | |||
1. M TWINE (NE1) | 2. L MCKEAN (DER) | 3. D FIELDER (CA4) | |
MENS BLACK PATTERNS 2ND/3RD DAN | |||
1. A McCOLL (CRS) | 2. G EDWARDS (RHI) | 3. M WASHBOURNE (LIC) | |
MENS BLACK PATTERNS 4TH DAN | |||
1. R JONES (TAR) | 2. D MOFFAT (PE1) | 3. D SELLARS (BR1) | |
MENS BLACK WELTER | |||
1. L METCALF (MI1) | 2. S FREW (IRV) | 3. C BAINS (BRA) | 3. R WAUGH (ORM) |
MENS BLUE HEAVY | |||
1. J KEELING (MOL) | 2. G HALL (FLE) | 3. J CLEMENTS (CA5) | 3. J LOVE (IRV) |
MENS BLUE LIGHT | |||
1. T WILLIAMS (WA5) | 2. T WHEELER (HEM) | 3. C WEBB (MEA) | |
MENS BLUE MIDDLE | |||
1. D SAKELD (SHE) | 2. G ABDUL RAZZAQ (NOT) | 3. C CATERMOLE (LEW) | |
MENS BLUE PATTERNS | |||
1. S MORGANS (FEA) | 2. J KEELING (MOL) | 3. D ROSS (PE1) | |
MENS BLUE WELTER | |||
1. N JONES (SHE) | 2. M CHIVERS (BIS) | 3. R COSTA (THE) | 3. C EDWARDS (RH1) |
MENS FOOT DESTRUCTION | |||
1. A PELSIS (No record) | |||
MENS GREEN HEAVY | |||
1. S LAING (KIL) | 2. D COXON (BEL) | 3. P MCGIRR (SEL) | 3. Z SATTER (SHI) |
MENS GREEN LIGHT | |||
1. J GEROLAGA (CO4) | 2. U TAHIR (LAW) | 3. M SHEARER (STW) | 3. G DIXON (HER) |
MENS GREEN MIDDLE | |||
1. L WALSH (MA2) | 2. D MOHAMMED (NOT) | ||
MENS GREEN PATTERNS | |||
1. H MARSHALL (GRA) | 2. J GEROLAGA (CO4) | 3. J KNOPPEL (NET) | |
MENS GREEN WELTER | |||
1. D SMITH (SHI) | 2. M PHILPOTT (SWA) | 3. D MCDOWALL (PR2) | 3. H MARSHALL (GRA) |
MENS HAND DESTRUCTION | |||
1. M McCLAUGHLIN (HON) | |||
MENS RED HEAVY | |||
1. L BUTLER (NTU) | 2. J MAXWELL (UDD) | 3. N ROSE (ALC) | 3. B HAYNES (L-W) |
MENS RED LIGHT | |||
1. L DONAVON (SWA) | 2. P DEC (THU) | 3. E CUFF (NE5) | |
MENS RED MIDDLE | |||
1. B DONOVAN (SWA) | 2. P CRINION (NE4) | ||
MENS RED PATTERNS | |||
1. S ROBERTSON (PE2) | 2. K HIMS (PE2) | 3. G BORER (BU2) | |
MENS RED WELTER | |||
1. S ROBERTSON (PE2) | 2. M JAMIESON (WAP) | 3. G MORRIS (SHW) | 3. G BORER (BU2) |
MENS YELLOW HEAVY | |||
1. R MURNIEKS (A-G) | 2. W AKHTAR (STU) | 3. L MAYO (SO3) | 3. I EARLE (BEB) |
MENS YELLOW LIGHT | |||
1. J HILL (LET) | 2. J STOWELLS (SWA) | 3. J DIAZ DIAZ (LEI) | |
MENS YELLOW MIDDLE | |||
1. B WILKINSON (BU4) | 2. C LEICOMO (LEI) | 3. N GIBBONS (NTU) | 3. R STEWBET (LIV) |
MENS YELLOW PATTERNS | |||
1. C LEKOMO TEDONJIO (LEI) | 2. K BENNISON (HEM) | 3. J PLANT (WA4) | |
MENS YELLOW WELTER | |||
1. A BURFIELD (B-H) | 2. M ROBERTS (STU) | 3. M BARCELOS (CO4) | 3. H DUONG (NOR) |
Page last updated at 03/12/2015 18:18:49