TAGB British Championships 2013
Results as they are received during the tournament.
BOYS BLACK HEAVY | |||
---|---|---|---|
1. J Ellis (Watchet) | 2. S Quigley (Lichfield) | 3. A Malhotra (Croydon) | 3. J Brocklehurst (Lytham St Annes) |
BOYS BLACK LIGHT | |||
1. K Sullivan (Pontypool) | 2. B Tasker (Andover) | 3. N Saunders (Eastham) | 3. S Palmer (Cannock) |
BOYS BLACK PATTERNS | |||
1. N Saunders (Eastham) | 2. B Tasker (Andover) | 3. B Nicholls (Wednesfield) | |
BOYS BLACK PEEWEE | |||
1. J Constance Rowles (Pontypool) | 2. C Small (Wallasey) | 3. K Fowler (Billingborough) | 3. D McGregor (Bristol West) |
BOYS BLUE HEAVY | |||
1. J Simpson (Warwick) | 2. B Probert (Bristol South) | 3. T Gallagher (Bury) | |
BOYS BLUE LIGHT | |||
1. L Leneghan (Eastham) | 2. S Taylor (Bristol North) | 3. O Park (Monmouth) | 3. L Loughran (Uddingston) |
BOYS BLUE MIDDLE | |||
1. C Mulgrew (Prestwick) | 2. M Holmes (Burnwood) | 3. J Nelmes (Kenilworth) | 3. P Atkinson (Gracemount) |
BOYS BLUE PATTERNS | |||
1. J Drury (Eastham) | 2. K White (Westbury) | 3. L Francisco (Bristol Central) | |
BOYS BLUE PEEWEE | |||
1. F Pattman (Colinton) | 2. D Russell (Uddingston) | 3. B Lightfoot (East York) | 3. H James (Lichfield) |
BOYS GREEN HEAVY | |||
1. G Wright (Penkridge) | 2. J Rees (Newbury) | 3. T Hayes (Deeside) | |
BOYS GREEN LIGHT | |||
1. O Slack (Exeter) | 2. A Curnick (Rhoose) | 3. E Cashmore (Taunton) | 3. I Dykier (Leicester) |
BOYS GREEN MIDDLE | |||
1. M Griffin (East York) | 2. G Wright (Penkridge) | 3. C Williams (Cheshunt) | 3. H Murray (Frome) |
BOYS GREEN PATTERNS | |||
1. O Slack (Exeter) | 2. T Scott (Fakenham) | 3. H Russell (Kings Lynn) | |
BOYS GREEN PEEWEE | |||
1. L Harrison (Colinton) | 2. H Russell (Kings Lynn) | 3. J Thomas (Pontypool) | 3. F Gardiner (Exeter) |
BOYS GREEN TINY TOTS | |||
1. J Walker (Sileby) | 2. A Heath (Penkridge) | 3. C Foster (Penkridge) | 3. E Harris (Pontypool) |
BOYS RED LIGHT | |||
1. T Davies (Pontypool) | 2. K Farquarson (Dudley) | 3. J Moore (Nuneaton) | 3. W Reid (Carlton) |
BOYS RED MIDDLE | |||
1. C Dalziell (Pollock) | 2. M Storey (Halifax) | 3. J Noon (Bristol South) | 3. E Riyat (Loughborough) |
BOYS RED PATTERNS | |||
1. K Griffin (Pontypool) | 2. S Newberry (Rugby) | 3. T Davies (Pontypool) | |
BOYS RED PEEWEE | |||
1. J Clifton (Crosby) | 2. J Rapp (Northwood) | 3. N Turnbull (Wallasey) | 3. J Weston Riley (Corby) |
BOYS YELLOW HEAVY | |||
1. F Gazzard (Sutton Coldfield) | 2. J McWilliam (Bury) | ||
BOYS YELLOW LIGHT | |||
1. J Moore (Maghull) | 2. G Foster (Penkridge) | 3. R Shaw (Penkridge) | 3. O Richardson (East York) |
BOYS YELLOW MIDDLE | |||
1. E Storey (Penkridge) | 2. J Tonks (Bewdley) | 3. K Aris (Amesbury) | 3. M Arbery (Yatton) |
BOYS YELLOW PATTERNS | |||
1. A Lailey (Banbury) | 2. A Jegerhanis (Bristol West) | 3. M Sweet (Bedworth) | |
BOYS YELLOW PEEWEE | |||
1. D Peters McGill (Ellesmore Port) | 2. Z Bernstein (Chew Valley) | 3. Z Whitehouse (Rushall) | 3. J Lund (Castle Bromwich) |
BOYS YELLOW TINY TOTS | |||
1. O Jangcan (Bristol Central) | 2. S Edwards (Rhiwabon) | 3. W Daniels (Pontypool) | 3. A Pretsell (Gresford) |
CADET BOYS BLACK HEAVY | |||
1. S Hughes (Edinburgh) | 2. W Shaw (Rickmansworth) | 3. L Harpley (Portishead) | |
CADET BOYS BLACK LIGHT | |||
1. J Clark (Pontypool) | 2. C Lawrence (Lichfield) | 3. J Smith (Neston) | 3. J Finch (Woking) |
CADET BOYS BLACK LT HVY | |||
1. R Booth (Crosby) | 2. J Galbraith (Gillingham) | 3. S Pilcher (Cricklade) | 3. A Wardlow (Bury) |
CADET BOYS BLACK MIDDLE | |||
1. J Gould (Pontypool) | 2. J Sullivan (Pontypool) | 3. G Christie (Rugby) | 3. P Mistry (Rugby) |
CADET BOYS BLACK PATTERNS | |||
1. S Britton (Penicuick-Kelso) | 2. M Oliver (Malmesbury) | 3. S Van Wijk (International-Netherlands) | |
CADET BOYS BLU/RED HVY | |||
1. J Maxwell (Uddingston) | 2. C Preston (Edinburgh) | 3. K Rhodes (Halifax) | 3. B McCallum (Watchet) |
CADET BOYS BLU/RED LIGHT | |||
1. C Hunter (Kings Lynn) | 2. A McDonald (Pollock) | 3. J Norwood (Barton Le Clay) | 3. T Bristow (Monmouth) |
CADET BOYS BLU/RED LT/HVY | |||
1. S Robertson (Pensby) | 2. T Sheward (Walsall) | 3. K Kershaw (Kings Lynn) | 3. C Palmer (Norwich) |
CADET BOYS BLU/RED MIDDLE | |||
1. J Wilson (Crosby) | 2. C Farrall (Tattenhall) | 3. N Doyle (Dereham) | 3. N Deane (Market Deeping) |
CADET BOYS BLU/RED PATTERNS | |||
1. S Robertson (Pensby) | 2. C Farral (Tattenhall) | 3. C Palmer (Norwich) | |
CADET BOYS YEL/GRN HEAVY | |||
1. W White (Barton) | 2. R Skyrme (Pontypool) | 3. K Brown (Cannock) | 3. H Blythe (Amesbury) |
CADET BOYS YEL/GRN LT HVY | |||
1. L Obermajer (Birmingham) | 2. M Wygiera (Leicester) | 3. S Monson (Lewes) | 3. L Maiden (Bewdley) |
CADET BOYS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. J Law (Trowbridge) | 2. C Wilson Bailey (Rhyl) | 3. A Barrell (Cwmbran) | 3. R Hall (Kingswinford) |
CADET BOYS YEL/GRN PATTERNS | |||
1. C ABAD (Witham) | 2. A Barrel (Cwmbran) | 3. H Mitchell (Pontypool) | |
CADET GIRLS BLACK HEAVY | |||
1. S O'Brien (Liverpool East) | 2. T Agbaje (Pontypool) | 3. L Woodall (Yardley) | 3. K Bolt Morgan (Bristol Academy) |
CADET GIRLS BLACK LIGHT | |||
1. C Green (Perton) | 2. M Ash (Exeter) | 3. L Burrows (Newton Abbot) | |
CADET GIRLS BLACK MIDDLE | |||
1. N McMillan (Kilmarnock) | 2. N Ferron (Rhiwabon) | 3. H Grimes (Bristol South) | 3. R Thorpe (Newport) |
CADET GIRLS BLACK PATTERNS | |||
1. S Edmunds (Exeter) | 2. H Roberts (West Kirby) | 3. L Saunders (Paignton) | |
CADET GIRLS BLU/RED HEAVY | |||
1. S Oorlog (International-Netherlands) | 2. K Lloyd (Hereford) | 3. A Jenkins (Leominster) | 3. Z Strasson (Exmouth) |
CADET GIRLS BLU/RED LIGHT | |||
1. C Berna (Tavistock) | 2. P Scott-Lawson (Okehampton) | ||
CADET GIRLS BLU/RED MIDDLE | |||
1. A Deas (Gracemount) | |||
CADET GIRLS BLU/RED PATTERNS | |||
1. T Knight (Bristol South) | 2. L Powell (Pontypool) | 3. Z Strasson (Exmouth) | |
CADET GIRLS YEL/GRN HEAVY | |||
1. R Mitchell (Colinton) | 2. H Errington (Stroud) | ||
CADET GIRLS YEL/GRN PATTERNS | |||
1. E Barnes (Launceston) | 2. F Lamprea (Peterborough) | 3. B Morgan (Coleford) | |
EXEC LADIES BLACK HEAVY | |||
1. L Cox (Ashby De La Zouch) | 2. H Richards (East Leake) | 3. L Johnson (Wallasey) | 3. T Andrews (Cullompton) |
EXEC LADIES BLACK LIGHT | |||
1. A Goddard (Fleet) | 2. C Hugent (International-Ireland) | 3. S Saleemi (Croydon) | |
EXEC LADIES BLU/RED HEAVY | |||
1. J Storey (Halifax) | |||
EXEC LADIES BLU/RED LIGHT | |||
1. S Ferrazzano (Bingley) | 2. D Ellis Jones (Flint) | ||
EXEC LADIES BLU/RED MIDDLE | |||
1. K Holloran (Crosby) | 2. T Hughes (Bebington) | 3. C Loughran (Uddingston) | 3. V English (Rugby) |
EXEC LADIES YEL/GRN HEAVY | |||
1. S Williams (Kidderminster) | 2. M Leno (Bewdley) | 3. A Nixon (Shirley) | 3. D Horrocks (Wallasey) |
EXEC LADIES YEL/GRN HEAVY | |||
1. D Griffiths (Banbury) | 2. A Margrie (Bishop Stortford) | 3. J Pitman (Bristol North) | 3. I Powell (Abergavenny) |
EXEC LADIES YEL/GRN MIDDLE | |||
1. K Crawford (Corsham) | |||
EXEC MENS BLACK HEAVY | |||
1. M Lee (Sheffield) | 2. M Cheung (Newport) | 3. C Godden (Kennelworth) | 3. K Chahal (Prestwick) |
EXEC MENS BLACK LIGHT | |||
1. G Wood (Horsham) | 2. S Caswell (Warwick) | 3. K Lacey (Westbury) | 3. V Datta (Leicester) |
EXEC MENS BLACK MIDDLE | |||
1. M Jones (Wednesfield) | 2. S Davison (Asfordsby) | 3. M Jones (Kings Heath) | 3. R Clacher (Larkhall) |
EXEC MENS BLU/RED HEAVY | |||
1. I McSherry (Cheddar) | 2. A Wilmer (Lichfield) | 3. R Edge (Ruthin) | 3. P Sobers (Malmesbury) |
EXEC MENS BLU/RED LIGHT | |||
1. B Elmagbari (Luton West) | 2. M Wilson (Northwood) | 3. A Jones (Pontypool) | 3. M Williams (Neath) |
EXEC MENS BLU/RED MIDDLE | |||
1. M Keyes (Grantham) | 2. D Smith (Keighley) | 3. P Mercer (Sutton Coldfield) | 3. P Debnam (Didcot) |
EXEC MENS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. J Chance (Kidderminster) | 2. M Barford (Epping) | 3. P Lee (Stamford) | 3. S Bailey (Sileby) |
GIRLS BLACK HEAVY | |||
1. A Neelakantan (Rugby) | 2. P Pirie (Fleet) | 3. K Stevens (Bristol North) | |
GIRLS BLACK LIGHT | |||
1. M Levan (Pontypool) | 2. M Parsonson (Croydon) | 3. K Chahal (Prestwick) | 3. O Hickman (Ely) |
GIRLS BLACK MIDDLE | |||
1. A Baker (Rhiwabon) | 2. J Howell (Newport) | 3. S Van Wijk (International-Netherlands) | 3. S Fowler (Billingborough) |
GIRLS BLACK PATTERNS | |||
1. M Levin (Pontypool) | 2. A Williams (Chesterford) | 3. J Howell (Newport) | |
GIRLS BLACK PEEWEE | |||
1. L Dowler (Newport) | 2. J Howell (Newport) | 3. A Hickey (Chaddesley Corbett) | |
GIRLS BLUE HEAVY | |||
1. M Kidd (Southam) | 2. S Sharp (East Yorks) | 3. A Potter (Broughton Astleigh) | |
GIRLS BLUE LIGHT | |||
1. N Rhodes (Liverpool East) | 2. K Wood (Whitchurch-Cardiff) | 3. S Poole (Kilmarnock) | 3. B Elsmore (Rushall) |
GIRLS BLUE MIDDLE | |||
1. L Robertson (Pensby) | 2. G Petty (Middlewich) | 3. J Jain (Portishead) | 3. A Francisco (Bristol Central) |
GIRLS BLUE PATTERNS | |||
1. L Robertson (Ponsby) | 2. J Levan (Pontypool) | 3. E Pool (Kilmarnock) | |
GIRLS BLUE PEEWEE | |||
1. S Haberfield (Bristol Central) | 2. C Langford (Pontypool) | 3. E Clements (Pensbury) | 3. P Tomkins (Shirley) |
GIRLS GREEN HEAVY | |||
1. K Cummings (Southam) | |||
GIRLS GREEN LIGHT | |||
1. S Pearson (Pontypool) | 2. R Coombes (Caerphilly) | 3. L Bruce (Wallasey) | 3. A Coombes (Caerphilly) |
GIRLS GREEN MIDDLE | |||
1. M Ahmar (Bradford) | 2. T Parsons (Rugby) | 3. K McDonald (International-Ireland) | 3. P Phillips (Newport) |
GIRLS GREEN PATTERNS | |||
1. L Bruce (Wirral) | 2. A Smedley (Bristol North) | 3. E Turner (Rumney) | |
GIRLS GREEN PEEWEE | |||
1. L Rees (Deeside) | 2. L Regan (Penyrheol) | 3. J Stubbs (Pontypool) | 3. B Pitman (Bristol North) |
GIRLS GREEN TINY TOTS | |||
1. C Hardwick (Cannock) | 2. T Heath Jones (Middleton) | 3. M Black (Pontypool) | 3. A Wilson (Taunton) |
GIRLS RED HEAVY | |||
1. A Crook (Eastham) | 2. L Povey (Wrexham) | 3. I Fallshaw (Newton Abott) | 3. J Weaver (Kennelworth) |
GIRLS RED LIGHT | |||
1. E Sommerfield (Yarley) | 2. R Pattman (Pontypool) | 3. Z Fanquhawson (No club) | 3. J Peploe (Pontypool) |
GIRLS RED MIDDLE | |||
1. A Guzman (Pontypool) | 2. C Tolmie (Colinton) | 3. C McIntyre (Pollock) | 3. I Pritchard (Belber) |
GIRLS RED PATTERNS | |||
1. S Levan (Pontypool) | 2. N Pettifer (Rugby) | 3. I Pritchard (Belper) | |
GIRLS RED PEEWEE | |||
1. L Buchanan (Addington) | 2. S Levan (Pontypool) | 3. N Pettifer (Rugby) | 3. K Holloran (Maghull) |
GIRLS YELLOW LIGHT | |||
1. E Paddock (Shirley) | 2. S Lear (Eastham) | 3. T Miller (Bristol West) | 3. Anderton T (Pensby) |
GIRLS YELLOW MIDDLE | |||
1. A Sikorska (Melksham) | 2. E Richards (Penkridge) | 3. E Fox (Sandiacre Friesland) | 3. O Tonks (Bristol East) |
GIRLS YELLOW PATTERNS | |||
1. T Anderton (Pensby) | 2. C Morris (Rugby) | 3. S Kelly (Paignton) | |
GIRLS YELLOW PEEWEE | |||
1. D Palmer (Bristol Central) | 2. H Clements (Pensby) | 3. Y Williams (Cowbridge) | 3. I Pretsell (Gresford) |
GIRLS YELLOW TINY TOTS | |||
1. M Ross (Penkridge) | 2. F McCauley (Uddingston) | 3. Z Ali (Bradford) | 3. L Burns (Groby) |
LADIES BLACK HEAVY | |||
1. H Bracken (Kilmarnock) | 2. K Franks (Calne) | 3. O Carpenter (Nottingham) | 3. N Raw (Gracemount) |
LADIES BLACK LIGHT | |||
1. K Laird (Colinton) | 2. V Jones (Northwich) | 3. N Jamalludin (Bradford) | 3. L Trim (Salisbury) |
LADIES BLACK LIGHT HEAVY | |||
1. M Cavallin (Eastbourne) | 2. C Pearson (Andover) | 3. B Read (Okehampton) | 3. B Popovic (Halifax) |
LADIES BLACK MIDDLE | |||
1. E Shaw (Walsall) | 2. A Clay (Rickmansworth) | 3. D Tingley (Sheffield) | 3. C Simpson (Kings Lynn) |
LADIES BLACK PATTERNS 1ST DAN | |||
1. N Raw (Andover) | 2. K Tucker (Trowbridge) | 3. V Jones (Northwich) | |
LADIES BLACK PATTERNS 2ND/3RD DAN | |||
1. C Oury (Warwick) | 2. K Jones (Westbury) | 3. C Pearson (Andover) | |
LADIES BLACK PATTERNS 4TH DAN+ | |||
1. M Cavallin (Lewes) | 2. P Jaafar (Cwmbran) | 3. N Simpson (Flint) | |
LADIES BLUE HEAVY | |||
1. D Whiteford (Bristol South) | 2. B Johnson (Rushall) | 3. L Arianna (Neath) | 3. K Gilmour (Rhyl) |
LADIES BLUE LIGHT | |||
1. G Young (Colinton) | 2. H Audus Norman (Solihull) | ||
LADIES BLUE LIGHT HEAVY | |||
1. C Pillibeit (Fleet) | 2. B Searle (Pontypool) | 3. C Stone (Ponthir) | 3. K Hawkins (Newcastle Under Lyme) |
LADIES BLUE MIDDLE | |||
1. E Candeland (Wallasey) | 2. F Cogan (Huddington) | 3. E Thomas (Ponthir) | 3. N Hassan (Newport) |
LADIES BLUE PATTERNS | |||
1. E Candeland (Wallasey) | 2. C Stone (Ponthir) | 3. E Thomas (Ponthir) | |
LADIES GREEN HEAVY | |||
1. T Russell (International-Ireland) | 2. B Quick (Bristol South) | 3. V Caley (Chipping Sodbury) | 3. S Blaze (Rhiwabon) |
LADIES GREEN LIGHT | |||
1. M Meredith (Hereford) | |||
LADIES GREEN LIGHT HEAVY | |||
1. J Seldon (Pontypridd) | 2. J Green (Bishop Stortford) | ||
LADIES GREEN MIDDLE | |||
1. S Dunn (Sheffield West) | 2. K Crawford (Corsham) | 3. S Charlton (Letchworth) | 3. G Blackwood (Prestwick) |
LADIES GREEN PATTERNS | |||
1. L Obbard (Exeter) | 2. B Quick (Bristol North) | 3. S Green (Bishops Stortford) | |
LADIES RED HEAVY | |||
1. A Hardy (Witham) | 2. S Shaw (Cardiff) | 3. J Thornton Brown (Woking) | 3. J Gebauer (Luton West) |
LADIES RED LIGHT | |||
1. S Botha (Hereford) | 2. D Hodges (Burnwood) | ||
LADIES RED LIGHT HEAVY | |||
1. M Duffy (Uddingston) | 2. C Bevan (Warwick) | ||
LADIES RED MIDDLE | |||
1. C Quinn (Uddingston) | 2. G Double (Barton Le Clay) | 3. R Johnson (Exmouth) | 3. S Yang Reed (Tiverton) |
LADIES RED PATTERNS | |||
1. I Guy (Shirley) | 2. C Quinn (Uddingston) | 3. S Reed Yang (Tiverton) | |
LADIES YELLOW HEAVY | |||
1. K Mason (Bewdley) | 2. J Furga (Rutherglen) | 3. M Gorrie (Rutherglen) | 3. S Webster (Sutton Coldfield) |
LADIES YELLOW LIGHT | |||
1. R Melvin (Peterborough East) | 2. N Tucker (Cullumpton) | 3. A Williams (Gresford) | |
LADIES YELLOW LIGHT HEAVY | |||
1. J Carpenter (Newton Abbott) | 2. L Doel (Rhoose) | 3. A Hardy (Kings Lynn) | |
LADIES YELLOW MIDDLE | |||
1. C Abbott (Bishops Stortford) | 2. L Collins (Letchworth) | 3. R Dunn (Sutton Coldfield) | |
LADIES YELLOW PATTERNS | |||
1. L Stokes (Keynsham) | 2. A Margrie (NONE) | 3. H Griffiths (Banbury) | |
MENS BLACK FLY | |||
1. C Edwards (Bradford) | 2. R Appleby (Sutton Coldfield) | 3. P Richter (Sheffield) | 3. V Hassain (Bradford) |
MENS BLACK HEAVY | |||
1. T Chow (Solihull) | 2. J Rowley (Walsall) | 3. K Downer (Bristol Central) | 3. B Halpin (Sutton Coldfield) |
MENS BLACK LIGHT | |||
1. C Betty (Pontypool) | 2. T Speer (Crawley) | 3. A McColl (Teignmouth) | 3. D Hand (Ainslie Park) |
MENS BLACK LIGHT HEAVY | |||
1. W Vice (Crosby) | 2. A Pelsis (Bradford University) | 3. J McGinn (Liverpool East) | 3. G Cook (East York) |
MENS BLACK MIDDLE | |||
1. J McCafferty (Uddingston) | 2. B Jackson (Pontypool) | 3. D Burley (Lytham) | 3. J Watson (Colinton) |
MENS BLACK MIDDLE | |||
1. J Byrne (Lutterworth) | 2. K Gurung Markham (Belper) | 3. C Bains (Bradford) | 3. W Tan (Cambridge) |
MENS BLACK PATTERNS 1ST DAN | |||
1. F Debieux (Wellington) | 2. U Hassain (Bradford) | 3. G Edwards (Rhiwabon) | |
MENS BLACK PATTERNS 2ND/3RD DAN | |||
1. A McColl (Teignmouth) | 2. L Palmer (Norwich) | 3. M Cook (Eastbourne) | |
MENS BLACK PATTERNS 4TH DAN+ | |||
1. R Jones (Tarporley) | 2. D Sheppard (Hereford) | 3. C Beanland (Keighley) | |
MENS BLACK WELTER | |||
1. J May (Kenilworth) | 2. DQ DQ (DQ) | 3. C Rudolf (Ellesmere Port) | 3. L Palmer (Norwich) |
MENS BLUE HEAVY | |||
1. J Maxwell (Uddingston) | 2. A Motte (Corby) | 3. C Newland (Romford) | 3. K Mooney (Barton Le Clay) |
MENS BLUE LIGHT | |||
1. T Kelly (Crawley) | 2. P Howes (Lewes) | 3. S Wright (Solihull) | 3. J Riley (Shipley) |
MENS BLUE MIDDLE | |||
1. A Kennedy (Bromsgrove) | 2. M Greenway (Barton Le Clay) | 3. I Powell (Horsham) | 3. A Squire (Dudley) |
MENS BLUE PATTERNS | |||
1. G Boon (Teignmouth) | 2. R Lambert (Cheddar) | 3. V Perera (Wellington) | |
MENS BLUE WELTER | |||
1. J McDade (Irvine) | 2. D Milosevic (Pontypool) | 3. R Mangan (Wapping) | 3. H Majid (Northolt) |
MENS GREEN HEAVY | |||
1. P Handley (Hereford) | 2. M Lewis (Letchworth) | 3. S Holme (Tiverton) | 3. J Wardle (Risca) |
MENS GREEN LIGHT | |||
1. S Brookes (Bristol North) | 2. P Navarro (Witham) | ||
MENS GREEN MIDDLE | |||
1. R Buckingham (Barnstaple) | 2. J Cowles (Corsham) | 3. P Clarke (King Swinford) | 3. J White (Aberystwyth) |
MENS GREEN PATTERNS | |||
1. A Simpson (Eastbourne) | 2. L Cyriac (Antrim) | 3. S Holme (Tiverton) | |
MENS GREEN WELTER | |||
1. T Blake (Kings Heath) | 2. L Greenfield (Horsham) | 3. A Simpson (Eastbourne) | 3. L Cyriac (Antrim) |
MENS RED HEAVY | |||
1. T Grzbowski (Lichfield) | 2. L Perrin (Tipton) | 3. G Morrison (Bournemouth) | 3. J Siracusano (Sutton Coldfield) |
MENS RED MIDDLE | |||
1. R Bartholomew (Lichfield) | 2. M H Azman (University of Warwick) | 3. G Lopresti (Bristol South) | |
MENS RED PATTERNS | |||
1. J Asghar (Nailsea) | 2. T Gryybowski (Lichfield) | 3. L Griffin (Pontypool) | |
MENS RED WELTER | |||
1. L Melcalf (Middlewich) | 2. S Frew (Irvine) | 3. M Gupta (Edinburgh) | 3. P Bull (Newport) |
MENS YELLOW HEAVY | |||
1. O Azmy (Birmingham) | 2. J Sheppard (Rhyl) | 3. D Mohan (Wednesfield) | 3. V Davies (Carterton) |
MENS YELLOW LIGHT | |||
1. T Williams (Warminster) | 2. I McGarry (Glasgow West End) | ||
MENS YELLOW MIDDLE | |||
1. S Hodgson Lamb (British Army TKD) | 2. J Reeson (Liverpool East) | 3. N Meredith (Bewdley) | |
MENS YELLOW PATTERNS | |||
1. S Hodgson-Lamb (Sutton Coldfield) | 2. V Davies (Carterton) | 3. T Williams (Warminster) | |
MENS YELLOW WELTER | |||
1. D Smith (Shirley) | 2. S Bates (Wallasey) | 3. R Dorrion (East Liverpool) | 3. P Rojek (Coventry) |
Page last updated at 02/03/2014 13:59:42